dnes ... sa pozerajte inak

October 31, 2016

Bylo to strašlivé pondělní ráno. Moje nejstarší dcera zapomněla, co mohla a jako obvykle to moc neřešila… Jela jsem do práce a byla fakt naštvaná.

 

Měly jsme super holčičí víkend – holky dělaly modelky na workshopu Pixien Photography, strašně jsme si to všechny užily. Ale to ráno mi totálně zkazilo náladu.

 

Pak se mi dostaly do ruky fotky z toho víkendového focení – a zalapala jsem po dechu…

 

Na těch fotkách totiž nebyla obvyklá prudička a komplikátorka vypravování na rodinné výpravy… Byla tam mladá slečna. S pohledem, který mi hnal slzy do očí. Bylo v něm sebevědomí, něha, absolutní vnitřní klid, touha užít si každý okamžik, vychutnat ho plnými doušky. Úplně Jiná Valerie.
 

Moniko, máš neskutečný dar – ukázala jsi mi moji dceru tak, jak jsem ji moc potřebovala vidět. To nedokáže každý a mění to hodně. Jsem za to vděčná. A to, co jsem viděla na workshopu mě utvrzuje v tom, že nejen, že ten dar vlastníš, ale dokážeš ho předat ostatním. Stačí, aby na chvíli vstoupili do tvého fotografického pixien světa a jsou ztracení. Stejně jako já v očích své dcery. Moc ti za to děkuju.


Petra Mazancová 

 

P.S.: To, že Violka od focení opravdu docela tvrdě vyžaduje, abychom koupili koně, poníka – to jsem se ti rozhodla odpustit. Tedy zatím :-). Možná pro ten splněný sen, mít fotku, kde je princezna (kterou se legitimně cítí být), s korunkou a se vším všudy – princezna, která si jen tak beze slov povídá se svým koníkem… Dreams can come true.
 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

dnes ... sa pozerajte inak

October 31, 2016

1/1
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2009 - 2020 pixien photography | all images copyright monika banas

  • x64_blogger.png
  • x64_email.png
  • x64_facebook.png